Mapa serwisu Strona główna
PŁ



Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter podaj nam swój adres e-mail:
Pracownicy
Pliki do pobrania:
Imię i nazwiskoNr telefonuE-mail
Prof. dr hab. inż. Iwona Frydrych42 631 33 16 iwona.frydrych@p.lodz.pl
Prof. dr hab. inż. Krzysztof Gniotek - profesor emerytowany42 631 33 21 krzysztof.gniotek@p.lodz.pl
Prof. dr hab. inż. Józef Masajtis - profesor emerytowany42 631 33 16jozef.masajtis@p.lodz.pl
Prof. dr hab. inż. Marek Snycerski - profesor emerytowany42 631 33 33marek.snycerski@p.lodz.pl
Prof. dr hab. Włodzimierz Cygan - profesor emerytowany42 631 33 47wlodzimierz.cygan@p.lodz.pl
Prof. dr hab. Elżbieta Kędzia42 631 33 49elzbieta.kedzia@p.lodz.pl
Prof. dr hab. Andrzej Szadkowski - profesor emerytowany42 631 33 47andrzej.szadkowski@p.lodz.pl
Dr hab. inż. Zbigniew Stempień - profesor uczelni42 631 33 50zbigniew.stempien@p.lodz.pl
Dr hab. inż. Marcin Barburski - profesor uczelni42 631 33 33marcin.barburski@p.lodz.pl
Dr hab. inż. Katarzyna Grabowska - profesor uczelni42 631 33 00katarzyna.grabowska@p.lodz.pl
Dr hab. inż. Jacek Leśnikowski42 631 33 20jacek.lesnikowski@p.lodz.pl
Dr hab. inż. Małgorzata Matusiak - profesor uczelni42 631 33 12malgorzata.matusiak@p.lodz.pl
Dr hab. inż. Magdalena Tokarska42 631 33 20magdalena.tokarska@p.lodz.pl
Dr hab. Dariusz Chojnacki prof. PŁ42 631 33 49dariusz.chojnacki@p.lodz.pl
Dr hab. Piotr Mastalerz42 631 33 42masti3@o2.pl
Dr hab. Dorota Taranek42 631 33 29dorota.taranek@p.lodz.pl
Dr hab. Katarzyna Zimna 42 631 33 33katarzyna.zimna@p.lodz.pl
Dr inż. Agnieszka Cichocka42 631 33 10agnieszka.cichocka@p.lodz.pl
Dr inż. Maria Cybulska42 631 33 37maria.cybulska@p.lodz.pl
Dr inż. Magdalena Owczarek42 631 33 50magdalena.owczarek@p.lodz.pl
Dr inż. Justyna Pinkos42 631 33 94justyna.pinkos@p.lodz.pl
Dr inż. Aleksandra Rutkowska42 631 33 51aleksandra.rutkowska@p.lodz.pl
Dr inż. Janusz Zieliński - profesor uczelni42 631 33 14 janusz.zielinski@p.lodz.pl
Dr Monika Czarskamonika.czarska@p.lodz.pl
Dr Łukasz Grzejszczak42 631 33 33lukasz.grzejszczak@p.lodz.pl
Dr Maciej Jabłoński 42 631 33 33maciej.jablonski@p.lodz.pl
Dr Małgorzata Łukawska - doktor emerytowany42 631 33 47malgorzata.lukawska@p.lodz.pl
Dr Marta Miaskowskamarta.miaskowska@p.lodz.pl
Dr Tomasz Sobczak 42 631 33 33tomasz.sobczak@p.lodz.pl
Dr Anna Szumigaj-Badziak42 631 33 29anna.szumigaj-badziak@p.lodz.pl
1 | 2

News


mercer university school of medicine tuition viagra australia doctorate in athletic training buy viagra uk online health insurance in miami fl dapoxetine online albert einstein college of medicine bronx ny buy cialis ireland doctor who mini figures buy propecia online once a day medical abbreviation viagra for sale texan plus health insurance viagra mental health for children buy phentermine 37.5 mg online wells fargo center for arts levitra online wellness core dry cat food amoxicillin online central michigan university medical school buy clomid australia